DNR30US48
XP PowerXP Power
DNR30US48 Image
Изображението може да е представяне. Вижте спецификациите за подробности за продукта.
Преглед на продукта
Номер на частта: DNR30US48
Производител / марка: XP Power
Описание на продукта AC/DC CONVERTER 48V 30W
Информационни листове: DNR30US48.pdf
Статус на RoHs Без съдържание на олово / RoHS съвместимо
Състояние на запаса 2329 pcs stock
Кораб от Хонг Конг
Път на превоза DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 2329 pcs
Референтна цена (в щатски долари)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
Заявка за заявка
  • Количество:
Моля, дайте ни целева цена, ако количествата са по-големи от показаните.
  • Номер на частта
  • Име на фирмата
  • име за контакт
  • Електронна поща
  • съобщение
Спецификации на DNR30US48
Номер на частта DNR30US48 Производител XP Power
описание AC/DC CONVERTER 48V 30W Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Без съдържание на олово / RoHS съвместимо
Налично количество 2329 pcs Информационен лист DNR30US48.pdf
Напрежение - изход 4 - Напрежение - изход 3 -
Напрежение - изход 2 - Напрежение - изход 1 48V
Напрежение - Изолация 3kV Напрежение - Вход 90 ~ 264 VAC
Тип Enclosed Размер / Размер 4.53" L x 1.59" W x 3.54" H (115.0mm x 40.5mm x 90.0mm)
серия DNR Мощност (ватове) 30W
Други имена 1470-1100 Работна температура -20°C ~ 70°C (With Derating)
Брой изходи 1 Тип монтаж DIN Rail
Ниво на чувствителност към влага (MSL) Not Applicable Изисква се минимален товар No
Ефективност 86% Подробно описание Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 625mA 90 ~ 264 VAC Input
Ток - изход (макс.) 625mA одобрения CE